IX FESTIVAL
RADOST MUZICIRANJA

KLAVIR

18. maj 2019.

U disciplini klavir, mogu učestvovati učenici završnog razreda osnovne muzičke škole i učenici srednje muzičke škole.

• Učenici 5. i 6. razreda OMŠ izvode program po slobodnom izboru, u trajanju do 10 minuta.
  • Učenici 1. i 2. razreda SMŠ izvode program po slobodnom izboru, u trajanju do 15 minuta.
  • Učenici 3. i 4. razreda SMŠ izvode program po slobodnom izboru, u trajanju do 20 minuta.

U okviru festivala su predviđene konsultacije učesnika i profesora sa dvočlanim žirijem. Ove godine u žiriju će biti  profesori sa Fakulteta muzičke umetnosti u Beogradu: Maja Rajković i Branko Penčić.

Žiri ne boduje kandidate, već diskusijom donosi odluku o najuspešnijim učesnicima.

Žiri dodelјuje najviše 3 ravnopravne nagrade „Mirjana Šuica Babić“ za najbolјe učesnike festivala.

Završni koncert najbolјih izvođača u svim disciplinama održaće se 21. maja 2018. u sali MŠ „Mokranjac“.

SOLISTI

Violina, klavr i violončelo

Prijava za učešće na
IX FESTIVAL RADOST MUZICIRANJA

Prijava je namenjena za disciplinu solisti: violina, klavir i violončelo. U produžetku prijave nalazi se prijava za kamerne ansamble.

Polja označena crvenom zvezdicom su obavezna.
Na kraju prijave imate mogućnost da pošeljete skeniran/slikan dokaz o uplati donacije.

Prijava klikom na POSLATI PRIJAVU biće poslata oganizatoru.

Prijave poslati do 6. maja (za klavir do 13. maja) 2019. godine.
Kada prijava bude uspešno obrađena dobićete odgovor  na mejl koji ste upisali u roku od 3 dana.

Donacija za učesnike:

Za soliste : 3000 din.
Za kamerne ansamble: 2000 din. po ansamblu.

Uputstvo za popunjavanje uplatnice

Uplatilac:
Ime, prezime i adresa učenika; (ako uplaćujete onilne  ove podatke upišite u  polju svrha uplate)

Svrha uplate:
Donacija za Festival ,, Radost muziciranja“

Primalac: ,,
Udruženje Mokranjac“, Dečanska 6, 11000 Beograd;

Broj računa:
205-158582-30

Poziv na broj:
violina, klavir ili violončelo (upisati instrument učesnika)

Za više informacija u vezi 9. festivala „Radost muziciranja“ imate na raspolaganju kontakt telefone i imejl adrese:

Tijana Žarković prof. (festival violinista)
tel: 064/3228-247, imejl: tijana.zarkovic@yahoo.com

Marko Đorđević prof. (festival klavira)
Tel: 064/6598-539, imejl: markomokranjacbg@gamil.com

Đorđe Milošević prof. (festival violončela)
tel: 065/8356-418, imejl: djmilosevicmokranjac@gmail.com

Ana Simonutti (festival kamerne muzike)